Slovensky | English | Deutsche | Russian | Italy | Spanish | Française

Profil spoločnosti

AGROFINAL, spol. s r.o. Hlohovec (mesto 60 km východne od Bratislavy) vyrába už 20 rokov pneumatický výsevný systém Mistral. Na báze tohto systému sú konštruované pneumatické sejačky, ktoré sa používajú pre výsev všetkých druhov osív o veľkosti zŕn od 1 do 10 mm. Sejačky preto možno použiť pre výsev nielen hustosiatych obilovín, ale aj strukovín a olejnín (hrach, fazuľa, sója, repka atď). Pneumatický výsevný systém MISTRAL je schopný pokrývať všetky kategórie sejačiek ohľadne pracovnej šírky (od 2,5 do 8 m), kompletizácie jeho príslušenstva so všetkými druhmi strojov na prípravu pôdy (pasívne kultivátory a aktívne rotačné brány), typov bodiek, kapacity násypky, elektronického vybavenia, doplnkov atď.

Základné komponenty sejacích strojov MISTRAL sú úspešne implementované do strojov pre redukovanie predsejbovej prípravy pôdy, vrátane bezorebnej techniky. Použitie pneumatického sejacieho systému umožňuje dosiahnuť podstatne vyššiu úrodu a taktiež redukovanie spotreby osiva. Naša spoločnosť je dodávateľom základných komponentov pneumatických sejacích strojov pre rôzne firmy.

70% z vyrobenej produkcie exportujeme do Európskej únie, predovšetkým Nemecka, Španielska, Talianska a Ruska. So svojimi partnermi sa zúčastňuje na najdôležitejších medzinárodných výstavách, ako napr.: Agritechnika Hannover, EIMA Boloňa, SIMA Paríž a.i.

 
AGROFINAL, spol. s.r.o., Mierová 24, 920 01 Hlohovec, Slovak Republic
Tel.: +421-33-7302 559
Email.: mistral@agrofinal.sk